MISIJA

Aģentūra ‘’GALLERY ESTATE’’ piedāvā savus pakalpojumus par nekustamo īpašumu pārdošanu un pirkšanu Latvijā gan Eiropā.
Mums ir liela pieredze šajā sfērā, tāpēc mūsu speciālisti palīdzēs Jums ātri un bez grūtībām noformēt visus dokumentus un atrast potenciālos pircējus, kas būtu gatavi maksāt par objekta pieprasīto summu. Mēs profesionāli un kvalitatīvi sniegsim atkārtotu / otrreizēju īpašuma pārdošanas pakalpojumu. Atbilstoši vispārpieņemtajiem standartiem noformēs pieņemšanas nodošanas aktu dzīvoklim un citiem īpašumiem.
 
PRIEKŠROCĪBAS NEKUSTMĀ ĪPAŠUMA PĀRDOŠANAI CAUR AĢENTŪRU:
 
Ekspertu padoms. Ja Jūs steidzami vēlaties pārdot dzīvokli, bet šaubieties par pareizu lēmumu, Jūs variet izmantot ieteikumus no mūsu speciālistiem. Mēs Jūs uzmanīgi uzklausīsim un tieši Jums piedāvāsim vispiemērotāko variantu, kas būs visoptimālākais šajā situācijā. Konsultācija par dzīvokļa pārdošanu neaizņems daudz laika, bet ar to Jūs varēsiet iegūt vērtīgus ieteikumus.
 
Augsta profesionalitāte. Mūsu darbiniekiem ir liela darba pieredze, sniedzot īpašuma pārdošanas pakalpojumus ilgā laika posmā, pielietojot visas savas teorētiskās zināšanas praksē. Tieši tāpēc viņi var operatīvi atrisināt visus neskaidros jautājumus. Turklāt palīdzība un atbalsts no mūsu aģentūras speciālista – tā ir iespēja lai paredzētu un novērstu dažas no problēmām, kas spēj rasties ja Jūs veicat darījumu pārdodot dzīvokli.
 
Mēs rūpējamies par saviem klientiem. Aģentūras speciālisti vienmēr ir gatavi palīdzēt pārdot vai iegādāties dzīvokli, vai jebkuru citu objektu. Mēs uzklausīsim vēlmes saviem klientiem un centīsimies darīt visu iespējamo lai vēlmes tiktu realizētas.
 
Ja Jūs steidzami vēlaties pārdot dzīvokli vai kādu citu īpašumu, zvaniet mums pa telefonu, kas norādīts saitē. Mēs ar prieku atbildēsim uz visiem esošajiem jautājumiem, palīdzēsim Jums atrast potenciālos pircējus un atrast pilnu pakalpojumu klāstu par dokumentu noformējumu.